Lennyho příběh 5.část

5. května 2008 v 21:11 | Kiki
,,Lenny prosím, musíš se uzdravit. Jsme pes a policajt a já se potřebuji něčemu chechtat. Budu se smát tobě ale slíbím ti jednu věc. Lenny,budu se o tebe starat jako o své vlastní dítě a ty mi za to budeš dělat šaška. Bereš?" No, beru! Jak bych to nemohl brát! To už páník znovu mele: "Lenny, uzdrav se, na tlapce budeš mít sice bebíčko, ale snad to nebude tak hrozný že se neuzdravíš! Jsme policajt a pes a já tě budu před těmi vlky chránit!" vyštěkl jsem:"To ne, prosímtě, páne, to nedělej. Vlci jsou zlá zvířata a kdybych v tom boji zůstal, už bych si tu s tebou asi nepovídal! Vždyť mi vyráželi po mordě i po krku! Oslintali a okousali mě jako kost! Nesmíš s nimi bojovat, nebo budeme marodit oba!"
Pak mě nechal samotinkého a já jsem si sedl a štěkl na svou budoucí paničku: Marie, prosím kousek masa! A maso už bylo přede mnou i s Marií a já jí přátelsky olízl. Potom jsem zalehl a začal snít… Páníček je pryč, a když zmizí Marie, bude to smůla. Copak se pes umí o sebe postarat? Zaběhl jsem do obýváku. Marie tam naštěstí byla a tak jsem se uklidnil.
A co dělá pán? Pomalu za ním jdu až do lesa a bafnu na něj. Vlci to uslyší a zaútočí na nás. Já budu pána chránit a vlci mně udělají další bolest, která bohužel nejde vyléčit. Veterinář mi dal mast která strašlivě štípe. Nevím co dál. Připadám si opuštěný… No, i snění mě koneckonců může zavést do katastrofy která se odehrává jen v mé hlavě. Mrknu na hodiny. Cože!? Pán už je pryč dvě hodiny? V tu chvíli k nám pán přišel. ,,Je tu krásná krajina…" Cože! Ty jsi šel na procházku a mě si nechal doma? Skočil jsem mu do řeči. Pán ale pokračoval ,,…Až na ty vlky" V tu chvíli jsem málem vyletěl z kůže a běžel ven. V lese jsem chytl dobrou stopu. Najednou jsem se rozběhl za motýlem a …
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Diegitka Diegitka | Web | 4. března 2009 v 14:22 | Reagovat

Tohle je příběh od Elviky,proč tam nedáš jako zdroj?!?!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama